استفاده از Instapaper برای ذخیره و مدیریت اطلاعات در فضای وب

استفاده از Instapaper برای ذخیره و مدیریت اطلاعات در فضای وب


با پیشرفت روز افزون فناوری اینترنت و افزایش سرعت دسترسی به اطلاعات، گاهی اوقات نیاز داریم تا اطلاعات یا مطالبی که در حین مرور صفحات وب با آنها برخورد می کنیم را ذخیره کنیم. این مطالب ممکن است شامل مقالات علمی، ویدیوهای آموزشی، دستور پخت غذاهای مختلف، متن ترانه ها و ... باشند. سایت instapaper.com یکی از بهترین ابزارهایی است که به شما این امکان را می دهد تا با یک کلیک، تمامی این مطالب را ذخیره، مطالعه و مدیریت کنید.

تجربه خواندن در هر زمان و هر مکان با Instapaper

یکی از ویژگی های برتر instapaper.com این است که امکان همگام سازی مطالب و ویدیوهای ذخیره شده را بر روی تمامی دستگاه های شما فراهم می کند. چه از طریق آیفون، آیپد، اندروید یا کیندل، شما می توانید هر زمان و هر مکانی که دوست دارید، به مطالب ذخیره شده خود دسترسی داشته باشید، حتی در حالت آفلاین.

ایجاد یادداشت ها و به اشتراک گذاری آنها با Instapaper

Instapaper.com این امکان را به شما می دهد تا نقل قول های مهمی که می خواهید به یاد داشته باشید یا به اشتراک بگذارید را بیابید. با استفاده از این ابزار، شما می توانید به راحتی بر روی متن هر مقاله هایلایت بزنید یا نظری را نوشته و آن را ذخیره کنید تا در آینده بتوانید به آن دسترسی داشته باشید و آن را به اشتراک بگذارید.

برقراری ارتباط با جامعه کاربری Instapaper

یکی از امکانات جذاب دیگری که با ثبت نام در سایت instapaper.com به دست می‌آید، قابلیت دسترسی به محتواهای ذخیره شده توسط کاربران دیگر است. این ویژگی به شما اجازه می‌دهد تا از تجربیات و مطالب مورد علاقه دیگران بهره‌مند شوید و دانش خود را افزایش دهید. برای مثال، با کلیک کردن روی این لینک، می توانید پروفایل من را ببینید و با محتوایی که من ذخیره کرده‌ام آشنا شوید. این یک راه عالی برای یادگیری و کشف مطالب جدید است.

 

با ثبت نام در سایت instapaper.com، شما نیز می توانید از این امکانات استفاده کنید و اطلاعات خود را به راحتی مدیریت کنید.

نظرات